Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 32 226 05 58

Formularz wyceny

Odwiedź nas na Facebooku

Blacharnia-Lakiernia

W serwisie blacharsko-lakierniczym Sikora praca łączy się z pasją. Cały czas rozwijamy się, dlatego oferujemy Państwu nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jest to niezbędne, ponieważ wraz z postępem technologicznym naprawy karoserii czy lakieru samochodowego wymagają coraz większej wiedzy oraz dbałości o szczegóły. W naszym serwisie Państwa samochód trafi w ręce najlepszych specjalistów, a to co niemożliwe dla innych, u nas staje się osiągalne.


Z przyjemnością informujemy również, że Serwis Blacharsko Lakierniczy Sikora w Mikołowie kolejny rok z rzędu uzyskał aż 5 gwiazdek podczas audytu TUV SUD Polska, potwierdzając tym samym wysoką jakość świadczonych usług oraz przygotowanie infrastruktury i załogi do sprostania najwyższym wymogom producentów samochodów BMW, Mini oraz innych marek.

Prace blacharskie

W przeciwieństwie do konkurencji naszym celem jest nie tylko wizualne naprawianie karoserii, ale także doprowadzenie samochodu do stanu pierwotnego.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz wiedzy naszych ekspertów, możemy zagwarantować, że po wizycie w naszym serwisie, Państwa samochód będzie spełniał wszelkie wymogi testów zderzeniowych oraz standardy bezpieczeństwa.

Prace lakiernicze

Dysponujemy dwoma zaawansowanymi, bezpyłowymi komorami lakierniczymi, dzięki czemu skracamy czas oczekiwania w naszym serwisie. Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości ekologicznych, wodnych lakierach marki BMW oraz PPG. Posiadamy profesjonalne mieszalniki firmy BASF, dzięki którym precyzyjnie dobieramy kolor lakieru do samochodu. Wszystko po to, aby osiągnąć najwyższej jakości efekt kolorystyczny, jaki tylko Państwo sobie wymarzą.

Nasze certyfikaty

Zapytaj o wycenę